Image ads
2
ad
اخبار سایت
  • 94/9/7سایت پارس کد کم افتتاح شد.
  • 94/9/28 صفحات اصلی دوره های قابل برگزاری جهت امکان سنجی و پیش ثبت نام منتشر شد.
  • 94/10/20 راه اندازی فروشگاه آنلاین سایت
  • 94/11/12 اخذ نماد اعتماد از وزارت بازرگانی

درباره ما

پارس کد کم  متعلق به من علیرضا جلیلی است.دیپلم خود را در سال ۱۳۷۴ در رشته ریاضی فیزیک از دبیرستان طالقانی تبریز گرفتم و از مهر سال ۱۳۷۴ در رشته ساخت و تولید در دانشگاه شهید رجایی تهران به ادامه

طراحی و تولید به کمک کامپیوتر پارس

تحصیل پرداختم.در سرفصل رشته ساخت و تولید درسی بنام cad/cam به همراه آزمایشگاه آن وجود دارد.از همان زمان که تنها نرم افزار شناخته شده در ایران اتوکد بود به حوزه کد کم علاقمند شدم  و علاوه بر تحصیلات رسمی دانشگاهی در این زمینه در جهاد دانشگاهی دانشگاه علم و صنعت ایران به یادگیری این نرم افزار پرداختم.در آن زمان ورژن نه و ده اتوکد که تحت سیستم عامل داس بود تدریس می شد.در این نسخه ها تمام دستورات را بصورت دستی در نرم افزار وارد می کردیم و در کارگاه CAM نیز Gکدها را بصورت دستی می نوشتیم.در همان زمان بود که شرکت میکروسافت ویندوز ۳/۱ را عرضه کرد و به تبع آن نسخه تحت ویندوز اتوکد نیز توسط شرکت اتودسک به بازار ارائه شد.

علیرضا جلیلی

علیرضا جلیلی

بنده در سال ۱۳۷۹ از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و در هنرستان طالقانی تبریز مشغول بکار شدم و همزمان تدریس اتوکد را در جهاد دانشگاهی دانشگاه تبریز شروع کردم تا آنکه در سال ۱۳۸۲ با نسخه ۸ نرم افزار اتودسک اینونتور آشنا شدم .در آن زمان هیچ منبع آموزشی برای یادگیری این نرم افزار وجود نداشت و خودم از روی راهنمای نرم افزار این نرم افزار را بصورت کامل یادگرفتم.البته بعد از یکی دو سال اولین نرم افزار آموزشی توسط شرکت ایتوک رایان صنعت برای اینونتور به بازار عرضه شد.

بعد از یادگیری کامل این نرم افزار بنده در تدریس رسم فنی و نقشه کشی صنعتی از این نرم افزار استفاده می کردم و به همین خاطر در سال۱۳۸۵ رتبه اول جشنواره نوآوریهای آموزشی وزارت آموزش و پرورش را کسب کردم.

همزمان با نرم افزار اینونتور نرم افزارهای سالید ورک و کتیا را نیز فرا گرفتم وبه کمک سیستم آلرت گوگل و همچنین خبرنامه های تخصصی فراوانی که در خصوص این نرم افزارها در اینترنت وجود دارد اخبار این نرم افزارها را پیوسته مطالعه می کنم.

هدف از راه اندازی سایت پارس کد کم در فاز اول ارائه اخبار و مقالات به روز در مورد نرم افزارهای CAD ، CAM ، تکنولوژیهای پرینت و اسکن سه بعدی و اصول ماشینکاری CNC است.همچنین در سایت بخشی به عنوان نقشه کشی صنعتی تعریف شده است که هدف از این بخش این است که مقدماتی از نقشه کشی را که برای یادگیری نرم افزارها لازم است بدانیم باهم مرور کنیم.

علاوه بر اینها سایت پارس کد کم روی آموزش تعدادی از نرم افزارهای طراحی به کمک کامپیوتر ، تولید به کمک کامپیوتر تمرکز کرده است و به تدریج روشهای مختلف آموزش این نرم افزارها از آموزشهای آنلاین تا آفلاین و فروش فایلهای آموزشی شامل مدل های آماده سه بعدی ، فایل pdf مالتی مدیا ، فیلم های آموزشی بصورت تکی را در فروشگاه سایت ارائه خواهد کرد.

کپی‌رایت © 1394. تمامی حقوق برای پارس کد کم محفوظ است. انتشار مطالب در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است.