Image ads
2
ad
اخبار سایت
 • 94/9/7سایت پارس کد کم افتتاح شد.
 • 94/9/28 صفحات اصلی دوره های قابل برگزاری جهت امکان سنجی و پیش ثبت نام منتشر شد.
 • 94/10/20 راه اندازی فروشگاه آنلاین سایت
 • 94/11/12 اخذ نماد اعتماد از وزارت بازرگانی

شرایط و قوانین استفاده از پارس کد کم

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و محصولات سایت پارس کد کم به دقت ملاحظه فرمایید.

 1. ورود کاربران به سایت پارس کد کم و ثبت نام و استفاده از هرگونه خدمات ارائه شده بر روی آن به منزله پذیرش و آگاه بودن از تمام شرایط و قوانین سایت پارس کد کم است.
 2. کلیه اصول و رویه مندرج در سایت پارس کد کم منطبق بر قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران و حقوق مصرف کننده بوده و مخاطب پارس کد کم نیز مجبور به رعایت کلیه قوانین مربوطه است.
 3. هرگونه تغییرات در قوانین و شرایط سایت پارس کد در این صفحه درج خواهد شد.
 4. مشتری ، کاربر یا مخاطب سایت به فردی گفته می شود که یا در سایت ثبت نام کرده باشد و یا از محصولات سایت استفاده کرده باشد.
 5. همه ارتباطات الکترونیکی سایت پارس کد کم از طریق همین سایت و یا آدرس ایمیل (اینفو ات پارس کد کم دات کام) ارسال می شود و در حال حاضر هیچگونه پیامکی از طریق سایت پارس کد کم ارسال نمی شود.
 6. سایت پارس کد کم سعی دارد کمترین اطلاعات خصوصی را در مراحل ثبت نام ، ثبت سفارش و خرید از سایت از کاربر دریافت کند و از اطلاعات شخصی درج شده در سایت در حد توان خود  محافظت می کند و به هیچ وجه آنرا در اختیاز اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.
 7. همه مطالب در دسترس و منتشر شده در سایت پارس کد کم از قبیل متن پست ها ، تصاویر و ویدئوها و فایلهای قابل دانلود جز اموال پارس کد کم است.
 8. مشتری با خرید هر یک از مدل های و فیلم های آموزشی و جزوات آموزشی ۳D ، آنها را برای استفاده خود تهیه کرده و به هیچ وجه نباید آنها را از طریق اینترنت ، ایمیل ، سایتهای شخص ثالث و همجنین  رسانه های مختلف مانند شبکه های اجتماعی موبایلی و … به اشتراک بگذارد.در صورت مشاهده پارس کد کم برای احقاق حقوق خود متوسط به روشهایی قانونی شده و تمام ضرر و زیان وارد شده به پارس کد باید از طرف منتشرکننده غیرقانونی تقبل شود.
 9. همه اکانتهای سایت در شبکه های اجتماعی در این سایت ثبت شده است و به غیر از این روشها پارس کد کم از روش و اکانت دیگری برای ارتباط با شما استفاده نمی کند.
 10. در حال حاضر تمام محصوالات تولید شده در پارس کد کم صرفا جنبه مجازی و دانلودی داشته و با ثبت سفارش و پرداخت هزینه لینک دانلود محصول برای شما نمایش داده می شود و به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد.این لینک ها به مدت دو روز کامل از تاریخ و ساعت پرداخت معتبر می باشند.
 11. شما در تمام طول ایام هفته و حتی روزهای جمعه و تعطیل رسمی می توانید اقدام به خرید مدل ها و محصولات آموزشی پارس کد کم نمایید.
 12. تمام فایلها بر روی سرور دانلود سایت از لحاظ سلامتی تست و بعد از آن بر روی سایت قرار داده می شوند.پارس کد کم از بهترین خدمات سرور دانلود موجود در ایران استفاده کرده است و همه فایلها بعد از قرار گرفتن بر روی سرور نیز از لحاظ سرعت آزمایش می شوند.
 13. چون محصوالات بصورت فایل دانلودی هستند شامل هیچگونه گارانتی نمی شوند.
 14. ممکن است سایت پارس کد کم لینک هایی به سایت دیگر در متن پست ها داده باشد.این گونه لینک ها در صفحه جدید باز می شوند و بدیهی است که پارس کد کم هیچگونه تعهدی در قبال محتوای این لینکها ندارد.
 15. برای هر گونه پیشنهاد و انتقاد و شکایت در مورد این سایت می توانید از طریق فرم تماس با استفاده کنید.

 

کپی‌رایت © 1394. تمامی حقوق برای پارس کد کم محفوظ است. انتشار مطالب در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است.