Image ads
2
ad
اخبار سایت
  • 94/9/7سایت پارس کد کم افتتاح شد.
  • 94/9/28 صفحات اصلی دوره های قابل برگزاری جهت امکان سنجی و پیش ثبت نام منتشر شد.
  • 94/10/20 راه اندازی فروشگاه آنلاین سایت
  • 94/11/12 اخذ نماد اعتماد از وزارت بازرگانی

همکاری با ما

شما می توانید با پارس کد کم به طرق زیر همکاری کنید
۱-اگر شما شرکت یا کارگاه با تجهیزات cnc دارید با اعلام آمادگی شما ، پارس کد کم بصورت پروژه ای و یا قرار دادی با شما همکاری می کند.شما می توانید انواع خدمات ماشینکاری ، قالب سازی را از طریق سایت پارس کد کم ارائه کنید.
۲-اگر شما به یک یا چند عدد از نرم افزارهای کد کم  تسلط دارید پارس کد کم با شما قرارداد فریلنسری می بندد و از شما خدمات نرم افزاری دریافت می کند.
۳-اگر شما توانایی تدریس یکی از این نرم افزارها را دارید به کمک یک قرارداد شما دوره های آنلاین و افلاین در پارس کد کم برگزار می کنید.بعد از بستن قرارداد شما می توانید محتوای آموزشی خودتان را بر روی سرور اختصاصی پارس کد کم آپلود کنید و آنرا از طریق آموزشگاه آنلاین پارس کد کم ارائه کنید.

۴-شما می توانید  خدمات نمونه سازی سریع , پرینت و اسکن سه بعدی را از طریق پارس کد کم ارائه کنید.
۵-اگر در زمینه تولید محتوا مهارت دارید شما می توانید انواع محتوای تولیدی خودتان شامل ترجمه متون تخصصی , تولید مدل های سه بعدی , تولید فیلم های آموزشی و پادکست و پرزنت و اینفوگرافی را با قرارداد در اختیار پارس کد کم قرار دهید.

برای اعلام آمادگی از فرم تماس با ما استفاده کنید.در بخش موضوع عبارت “اعلام همکاری” را درج نمایید.

کپی‌رایت © 1394. تمامی حقوق برای پارس کد کم محفوظ است. انتشار مطالب در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است.