Image ads
2
ad
اخبار سایت
  • 94/9/7سایت پارس کد کم افتتاح شد.
  • 94/9/28 صفحات اصلی دوره های قابل برگزاری جهت امکان سنجی و پیش ثبت نام منتشر شد.
  • 94/10/20 راه اندازی فروشگاه آنلاین سایت
  • 94/11/12 اخذ نماد اعتماد از وزارت بازرگانی

کارگاههای آموزشی

با بررسی سایت های اصلی شرکتهای نرم افزاری تولید کننده نرم افزارهای طراحی و تولید به کمک کامپیوتر و همچنین سایتهای مطرحی که در مورد این نرم افزارها آموزشهای آنلاین اجرا می کنند و همچنین با بررسی دوره هایی که توسط سایتهایی مثل انجمن کتیای ایران و نیز خانه سالیدورکس و … در ایران برگزار می شود ، دو تفاوت عمده بین آنها وجود دارد:

  1. دوره های خارج از ایران بصورت کارگاههای آموزشی کوتاه مدت و بین یک الی پنج روز برگزار می شوند.
  2. دوره های داخل ایران بصورت ترمیک و بین حداقل ده تا دوازده هفته و بیشتر آنها فقط در تهران متمرکز شده است.

 

علاوه بر اینها دوره ها بیشتر برای  دو نرم افزار کتیا و سالیدورکس اجرا می شود و برای سایر نرم افزارها که هرکدام از آنها مزیت ها و معایبی برای خودشان دارند دوره هایی به آن صورت برگزار نمی شود.به عنوان مثال می توان از نرم افزار اینونتور نام برد که در کشورهای خارجی در محیط های آموزشی و آکادمیک بیشتر از اینونتور استفاده می شود و به علاوه نرم افزار مورد استفاده در المپیاد جهانی مهارت نرم افزار اینونتور است.ولی در ایران حتی باوجود استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای متاسفانه دوره ای برای اینونتور تعریف نشده است.

بنا  به دلایل فوق پارس کد کم رویه ای متفاوت را برای آموزش نرم افزارها اجرا خواهد کرد که محورهای اصلی آن به شرح زیر می باشد:

  1. در بخش کارگاه ههای آموزشی(همین صفحه) دوره های نرم افزاری بصورت کارگاههای آموزشی یک الی چها روزه در نیمه دوم هفته و در شهرهای مختلف ایران برگزار خواهد شد.برای هر یک از دوره ها صفحه ای اختصاصی  تعریف خواهد شد و در آن صفحات علاوه بر سرفصل دوره ها ، فایل نمونه آموزشی ، طرح درس آموزشی فرمی جهت پیش ثبت نام تعبیه شده است و کسانی که علاقه داشته باشند از طریق این فرم آمادگی خود را جهت شرکت در هریک از دوره ها در یک شهر خاص می توانند اعلام کنند و بعد از به حد نصاب رسیدن به افراد متقاضی با کمک ایمیل و پیام کوتاه اطلاع داده خواهد شد تا با واریز هزینه مربوط به دوره ثبت نام خود را نهایی کنند.بعد از برگزاری دوره ، دانشجویان عزیز به مدت یک ماه فرصت خواهند داشت از طریق ثبت تیکت در همین سایت درخواست پشتیبانی نمایند که این پشتیبانی می تواند بصورت تماس تلفنی ، و یا با ایمیل و همچنین به کمک اسکایپ و یا تیم ویوور انجام شود.

سایر روشهای آموزشی نرم افزارها در پارس کد که مشتمل بر سه روش دیگر می باشد انشاالله بعد از راه اندازی اطلاع رسانی خواهند شد.

یکی از مهمترین هدف های پارس کد کم این است که سرفصل دوره ها به گونه ای طراحی شوند و همچنین خود دروه ها به نحوی اجرا شوند که منجر به شغل و راه اندازی کسب و کار شود.در این مورد هم پارس کد کم در حال برنامه ریزی است تا بتواند مفاهیم فرانچایز و همچنین فریلنسینگ را در صنعت کد کم کی ایران وارد نماید.

کارگاههای آموزشی طراحی به کمک کامپیوتر(CAD)

کارگاههای آموزشی تولید به کمک کامپیوتر(CAM)

 

کپی‌رایت © 1394. تمامی حقوق برای پارس کد کم محفوظ است. انتشار مطالب در نشریات کاغذی یا رسانه‌های دیجیتال، بدون کسب اجازه از مدیر سایت ممنوع است.